x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
InaMina 0|0
Brawo, całkiem fajny filmik.

Pozdrawiam

2013-11-27 14:15
# @Andy51 0|0
Dziękuję bardzo:-)
Zdecydowałam się pokazać Wam tę wersję mojej amatorszczyzny, bo obiecałam zrobić coś dla nowej nazwy.
Trochę długo to trwało, bo nie miałam pomysłu ...
Jeśli Waszym zdaniem nadaje się to do reklamy naszego serwisu, to posyłajcie film tam, gdzie uznacie...

A może jakieś sugestie na poprawę?

Pozdrawiam :-)


2013-11-27 20:59
  0|0
Hej Ina. Fajne :)

Ja właśnie testuję i rozwijam ten mechanizm podłączania własnych domen... Ten nowy system logowania się do serwisu jest zrobiony nie dla estetyki, ale dlatego, że współpracuje z tym mechanizmem. Coś zaczyna działać, choć do finalnej wersji sporo jeszcze zostało (najgorsze jest wysyłanie komentarzy, usuwanie wpisów, wyświetlanie moderowanych komentarzy itp) - ale niedługo pewnie z tym sie uporam.
2013-11-28 10:43
# @InaMina 0|0
Można by zaznaczyć, że to portal młody, rozwijający się.
Ale mający już pewną oglądalność, wsparcie i wiernych czytaczy.
Blogerzy piszący na prawym nurcie, to ludzie o różnorodnych zainteresowaniach, ale wspólnych celach, myślących pozytywnie, którym leży na sercu dobro kraju.
Portal życzliwy blogerom, bez agresji, wyzwisk, ubliżania.

Nie pisz do szuflady, dla siebie – pisz dla wszystkich.
Chciałbyś się podzielić z innymi swoimi przemyśleniami?
To miejsce dla Ciebie.

Coś w ten deseń.
Dla kogoś, kto szuka dla siebie miejsca w sieci, to ważne.
2013-11-28 11:08
# @Elis 0|0
Dziękuję Ci bardzo za ten tekst.

Ja w podobnym znaczeniu projektowałam sobie treść podpisów pod obrazy, jednak uznałam, że moje 'elaboraty' będą za długie do materiału zdjęciowego i muzyki.

Taka wersja, którą proponujesz, będzie dobra do podkładu słownego, a nie do napisów.

Jeśli miałabym odpowiednio ciekawe zdjęcia (chodzi o prawa autorskie), to może zmiksuję coś nowego z taką narracją lektorską.

Nie pokazałam Wam pierwszej wersji, którą odrzuciła mi córka (mój najwierniejszy cenzor), jako kicz :-), natomiast tę uznała za mniej obciachową, tylko zastanawiała się, dlaczego w tylu ujęciach jest tu "pingwinek", a nie np. zdjęcie Grześka, jako twórcy? :-)))
No i jak mam wyjść z tego klinczu? :-)

Pozdrawiam :-)
2013-11-28 11:32
# @Obsługa techniczna 0|0
Hej Szefie, dzięki :-) (mam nadzieje, że czytałeś moją odpowiedź do Elis?)

To nad czym pracujesz zapewne ułatwi wielu osobom wejść do nas z całym dorobkiem indywidualnych stron.
Tylko, że trzeba do nich dotrzeć z informacją. Prawda? :-)
2013-11-28 16:34
# @InaMina 0|0
Tak, prawda, trzeba dotrzeć... Jednak wydaje mi się, że właśnie na takie rzeczy trzeba położyć akcent, a nie na mój przeuroczy wizerunek, czy też na tego pingwinka :) Bo powiedzmy sobie szczerze - kogo tam interesuje jakiś Grzegorz Żebrowski... Tak nawiasem mówiąc, to ten pingwinek został wynaleziony i wzięty na zasadzie "byle szybciej, byle coś tam było" :) Noszę się z zamiarem zmiany swojego avatara :) Jeśli chodzi o swoje zdjęcia, to oczywiście będę mógł na priva wysłać, ale w internecie to nie zamierzam niczego umieszczać... Nie mam konta na facebooku, ani prawie nigdzie indziej - zwyczajnie chronię swój wizerunek... Wyobraź sobie, że mój kolega z pracy zrobił eksperyment: wziął zdjęcie tuska, zamalował prawie całą twarz czarnym kwadratem, tak że zostało tylko obramowanie jego głowy i uruchomił procedurę rozpoznawania twarzy przez google - wyobraź sobie, że bez trudu rozpoznał naszego pana phremiera...

Także ja teraz walczę z domenami. I to wydaje mi się najważniejsze... Tym bardziej, że zamierzam zrobić jeszcze mechanizm importu i eksportu do/z wordpressa - więc każdy będzie mógł tu przyjść ze swoją domeną, a jak mi się nie spodoba, to będzie mógł sie wyprowadzić na własne oprogramowanie w wordpressie...
2013-11-28 22:22
# @Obsługa techniczna 0|0
E tam, Twój awatar akurat mnie się podoba w wydaniu „Obsługi technicznej”:-)

To było tylko zwrócenie mi uwagi, że dla nowego widza ekspozycja tylu obrazów z pingwinkiem, (bo zrobiłam to wielokrotnie) może być zrozumiana, że to nasza maskotka. Maskotka nijak pasująca do nazwy serwisu.

Mogę się mylić, jednak uważam, że sporo osób obchodzi, „u kogo” piszą i jak mogą utożsamiać się z tym miejscem, w swojej blogerskiej przygodzie.

Masz rację, że trzeba pokazać walory narzędzi, które przygotowałeś, ale to chyba w dłuższej prezentacji.
Teraz skupiłam się tylko na nazwie, która uległa zmianie.

Pozdrawiam :-)
2013-11-29 11:07
# @InaMina 0|0
Ina, oczywiście, że ludzi obchodzi, do kogo ten serwis należy i trzeba podkreślać, że jestem blogerem, programistą, ew. że prowadzę również apologetykę - i tyle wystarczy... W tym wątku jest istotne to, że nie jestem towarzyszem oficerem sponsorowanym przez ITI, agorę itp...

Jeśli chodzi o filmik prezentujący możliwości naszego portalu, to w obecnej formie jest trochę bez sensu, ale bardzo łatwo i szybko można to poprawić... Chodzi o to, aby zrobić artykuł z wypunktowaniem możliwości portalu i każdy osobny punkt zilustrować krótkim filmem który pokazuje na czym to polega... Ludziom nie zechce się oglądać długiego filmu, przeczytają sobie punkty, jak coś ich zainteresuje, albo czegoś nie zrozumieją, to odpalą filmik i zobaczą o co chodzi :)
2013-11-29 11:21
# @Obsługa techniczna 0|0
Artykuł z wypunktowaniem możliwości, to bardzo potrzebna rzecz. Powinien on wisieć na stałe z filmikiem.
A pingwinek jest OK, bo kojarzy się z Linuksem, czyli patrząc na niego widzisz, że gość się zna na tym co robi :)
2013-12-01 12:08