Zaginiony samolot

Zaginiony samolot
ePub czas dodania: 2014:03:13 17:26 komentarzy 0
Ciekawa jestem, komu z moich czytelników chciało się śledzić horoskop Roku Konia na marzec, opublikowany na stronie „Feng Shui bez magii i zabobonów” z 5 marca 2014?
Ciekawa jestem, komu z moich czytelników chciało się śledzić horoskop Roku Konia na marzec, opublikowany na stronie „Feng Shui bez magii i zabobonów” z 5 marca 2014? (Kto chce, znajdzie u mnie ten link).
 
Ja tam w przesądy nie wierzę, jednak zawsze z uśmiechem pukam w niemalowane drewno, gdy nie chcę zapeszyć; -) i na tej samej zasadzie czytam tę ciekawą stronę.  
Nie popadam też w skrajności powierzchownych opinii o Feng Shui , jednakże nie mogę odmówić skuteczności prognoz znawcom tematu, który troszkę śledziłam w literaturze. 
 
Mój obecny wpis, dotyczący zaginionego samolotu, jest potwierdzeniem na skuteczność wspomnianych prognoz, co za chwilę ‘udokumentuję’…
 
Nie kieruję się, na co dzień horoskopami, nie chodzę do wróżek, jednak jak prawie każdy, czasami czytałam różne horoskopy, jako ciekawostka i relaks.  Z takiej ciekawostki porównałam kiedyś po dacie urodzenia swój Zachodni i Wschodni horoskop.  
Stwierdziłam, że ten chiński lepiej opisuje moją osobowość, niż ten wydumany przez Zachód.  
Żadne „Wagi, Barany, Skorpiony”, z naszych popularnych horoskopów, których już od dawna nie czytam, nie były tak adekwatne, jak te „po chińsku” odczytane moje znaki i żywioły, które zaczęłam sporadycznie obserwować, między innymi na tej stronie, którą ‘linkowałam’. 
 
Nie ma to jak profilaktyka;-)!
Jestem pewna, że lepiej jest przewidywać, planować, bo wtedy nic nas nie zaskoczy i pozwolimy działać Dobru w naszym otoczeniu, a także dodatkowo mamy usprawiedliwienie od losu, gdy w „tych krytycznych” dniach nic ważnego nie zrobiliśmy;-)
 
Wracając do zaginionego samolotu, to zastanawiałam się, czy w kontekście wspomnianego horoskopu powinnam cokolwiek pisać, a dziś widzę, że ta prognoza była tak wstrząsająco prawdziwa, że zdecydowałam się ją ponownie zacytować. 
Nie spodziewałam się tylko tego, że sprawdzi się ona tak szybko, po opublikowaniu. ,,, 
 
Prognoza z dnia 05.03,2014 była taka: 
/…/ „W Feng Shui centralne miejsce zajmuje teraz energia 7 Metalu. Może to oznaczać wciąż rewolucyjne zmiany i obalanie starego porządku. Może teraz nastąpić wiele zmian w zarządach, we władzach, w kierownictwie. Mogą też się pojawić awarie i większa ilość wypadków, niestety również może się zdarzyć jakiś wypadek samolotu lub jego uprowadzenie./…/
Oraz 
/…/ „Lepiej nie wybierać się teraz na wschód ani na południowy wschód, ponieważ oprócz działań politycznych, w tych kierunkach mogą nastąpić też problemy z samolotami, wszelkiego rodzaju przeszkody a nawet wypadki.”
 
To tylko fragmenty z cytowanych prognoz, a teraz fakty z dnia 08.03,2014:
 
Lecący z Kuala Lumpur do Pekinu Boeing 777 linii Malaysian Airlines z 239 osobami na pokładzie w sobotę zniknął z radarów nad Morzem Południowochińskim między Malezją a Wietnamem.”
 
Czy w takim świetle nie powinniśmy przewidywać i zapobiegać naszym codziennym sprawom, zgodnie z …?
 
Pozdrawiam moich czytelników :-)
 
 
http://www.tradfs.com/nowosci.html
licznik: 4461 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze